درباره ی ما
درباره ما داستان ما

داستان بوفالو

هر محصولی نقطه ی شروعی دارد که بدون شک در مسیر شکل گیری و آینده اش بی تاثیر نیست!

از کجا شروع شد

نقطه ی شروع بوفالو سفید خانه ایست سرشار از ذوق و سلیقه در دهه ۱۳۵۰ شمسی که درست در زمانه ای که محصولات چرم صرفا شامل کیف و کفش بود تولیدات چرمی خانگی و دست سازشان بعدها سرنوشت و ماهیت کاری خانواده شان را تغییر داد.

ایده پردازی و ساخت کمربند، صندل و اکسسوری هایی مثل گل سر و دستکش با جزئیاتی که خلاقانه به آنها اضافه می شد اولین محصولات بوفالوی سفید بود. محصولاتی که در ابتدا به روش سنتی زمانه ی خود به بازار راه یافت و به سرعت در میان چند فروش گاه در بازار تهران متقاضی و سفارش دهنده های خود را پیدا نمود. این محصولات دست ساز خلاق چنان مورد استقبال قرار گرفت که ذوق این خانواده با پشتکار را برای شرکت در نمایشگاه های بهاره ای که در آن سال ها (دهه ۱۳۷۰ خروشیدی ) در مرکز نمایشگاه های بین المللی برگزار می شد، دو چندان کرد.

نحوه نمایش متفاوت و تنوع در طرح، رنگ و مدل محصولات که آن روزها با نام بوفالو عضره می شد چنان در نمایش گاه می درخشید که خیل عظیمی از مردم را به داخل غرفه می کشاند .

خط مشی

نقطه عطف بوفالو ارایه محصولات زیبا و رنگانگ بر روی جعبه های چوبی با شکلی مفتاوت و تزیین با سنگهای رودخانه ای، چوب واجزای طبیعی دیگر بود که انگیزه و موجب وورد این برند برای ورود به دینای صادرات و باز گشایی او لین شعبه در بازار صوفیه تهرا ن شد.

ایده پردازی نوآورانه در آراستن کمربند و صندل های بوفالو با سنگهای رنگین، پَر بر روی گل سرها و همراه شدنش با بازاریابی هوشمندانه و پشتکار فراوان، جرقه تاسیس یک برند پیشرو در ایران بود.

بوفالو به زمان خود و درست در روزگاری که مخاطبان انتخاب چندانی نداشتند، روز به روز با طراحی محصولات نوآورانه ای در صنعت چرم همچون کوزه های سفالی تزیین شده با چرم، دستکش های زیبا، کمربند و محصولات دیگر به پیشروترین میان رقیبان خدو در این صنعت تبدیل گشت.

محصولات بوفالو به سرعت شهرت جهانی پیدا کرد و در کشورهای کانادا، قربس و کویت درقالب نمایش گاه یا فورشگاه به معرض دید عموم دآرمد.

کیفیت

با وجود سایه سرد و خاکستری روزهای پس از جنگ در شهر تهران و خلاء محصولات زیبا و مورد نیاز مردم، دکورهای خوش رنگ و لعاب بوفالو جان تازه ا ی به مغازه های تهران بخشید.

وورد به صنعت از یک تولید خانگی، مجنر به بزرگتر شدن کارگاه های تولید و در نهایت تبدیل آن به کارخانه تولید کیف و کفش چرم بوفالو سفید شد.

این کسب و کار خانوادگی در ۱۰ سال اخیر توسط فزرندان خانواده اداره می گردد. در حال حاضر بوفالو سفید کار خود را با شبعه ها و نمایندگی های بیشماری در سراسر ایران ادامه می دهد.

جوایز